Кіровоград. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "АнютА"

Вимоги до учасників та вихованців

ВИМОГИ ДО ВИХОВАНЦІВ АНСАМБЛЮ

Кожна школа, кожний колектив і навіть кожна сім’я має певний набір правил, обов’язкових для дотримання усіма її членами.

Дотримання подібних правил допомагає уникати конфліктів, забезпечує комфортну атмосферу, в якій кожен може проявити,

розкрити себе якнайкращим чином.

Для більшості з Вас наші правила видаватимуться логічними та прийнятними.

Вони допоможуть Вам зробити навчання Вашої дитини

максимально результативним.

Медичні та санітарні вимоги

Заняття хореографією передбачає фізичні навантаження та вимагає від дитини міцного здоров’я. Тому обов’язковою є вимога щодо надання учнями ансамблю

•             щорічної медичної довідки про відсутність інфекційних захворювань,
  •             медичного дозволу щодо занять хореографією

*  У випадку будь-яких змін у стані здоров’я дитини батьки

зобов’язані негайно проінформувати педагога.

* У випадку пропуску занять з причини хвороби, куратору класу надається           довідка від лікаря щодо дозволу відвідувати дитячий колектив.

Форма до занять

є обов»язковою та повинна завжди мати охайний вигляд, бути чистою ( про вимоги до форми можна дізнатись на сторінці «Готуємось до уроку та виступу»)

•Викладач може дозволити вдягти ті чи інші додаткові предмети одягу для розігріву, якщо температура в класі є низькою.

Зачіски всіх учнів ансамблю повинні бути охайними, у дівчат волосся обов’язково збирається в жмутик та міцно фіксується. Для запобігання нещасних випадків не дозволяється носити будь-які прикраси у класі та на виступах.

Поведінка в хореографічній залі

·        В хореографічній залі забороняється знаходитись у вуличному взутті, їсти, пити (крім простої води), жувати жувальну гумку.

·        Під час заняття у хореографічній залі має бути робоча, ділова атмосфера.

*Всі мобільні телефони мають бути знятими зі звукового сигналу.

·        Після заняття учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце (не дозволяється залишати у балетному залі використані серветки, залишки пластиру тощо).

·        Кожен учень повинен дотримуватись правил техніки безпеки під час занять хореографією, під час проведення позакласних та позашкільних заходів, під час виїздів на концерти та фестивалі і конкурси.

Дисциплінарні вимоги

·        Учні ансамблю мають право пропускати заняття лише з причини хвороби. У всіх інших випадках для пропуску заняття необхідний дозвіл педагога. Відсутність дитини без попередження вважається прогулом, на наступне заняття без пояснень зі сторони батьків така дитина не допускається.

·        Є очевидним, що будь-які пропуски занять учнем призводять до погіршення його фізичних та теоретичних навичок, відставання в учбовій програмі,

внаслідок чого учень не зможе бути задіяним у концертних номерах ансамблю.

·        Кожний викладач веде журнал відвідування учнів. Так, пропуск 50% занять протягом чверті (з будь-якої причини) дає педагогу право не атестовувати дитину. Дві подібні неатестації призводять до переводу дитини на будь-яке інше відділення «Школи мистецтв» або повторне навчання в наступному навчальному році.

·        Відсутність атестації за рік з причини пропусків занять та відсутність оцінок за річні заліки, екзамени позбавляє права отримання документу державного зразка про додаткову освіту.

Серйозні порушення дисципліни.

Підстави для виключення з ансамблю!

Систематичні пропуски занять, ігнорування політики ансамблю щодо відвідування;

Дії, що завдали значної фінансової шкоди майну ансамблю чи школи;

• Дії, спрямовані на підрив репутації ансамблю чи школи;

Словесні чи фізичні образи по відношенню до учнів, викладачів ансамблю чи школи;

Підробка медичних документів щодо стану здоров’я дитини, інших документів.

Фінансові вимоги

Зразковий хореографічний ансамбль «АнютА» є основним профільним відділом ПЦ «Школа мистецтв», який працює на базі Навчально-виховного об’єднання №32.

Заклад є комунальною власністю Кіровоградської міської ради,

підпорядкованим управлінню освіти Кіровоградської міської ради.

Тому оплата за навчання на будь-якому відділенні школи відсутня. Фінансування роботи закладу (оплата зар.плати вчителів та працівників, оплата за опалення, електроенергію, водопостачання) здійснюється за рахунок бюджету Кіровоградської міської ради.

***********************

Разом з тим, згідно з рішенням батьківської ради «Анюти» нами був створений

єдиний фінансовий фонд ансамблю,

з допомогою якого ми вирішуємо більшу частину фінансових питань, пов’язаних з навчальним та творчим процесами колективу.

Розмір щомісячного внеску складає 25 грн. з кожного учня ансамблю.

Також кожна група ансамблю має свій особистий фінансовий фонд групи ансамблю.

1-5 рік навчання: Розмір щомісячного внеску складає 25 грн з кожного вихованця групи.

6-11 рік навчання: Розмір щомісячного внеску складає 35 грн з кожного вихованця групи.

Батьківський комітет