Кіровоград. Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль "АнютА"

ИНФОРМАЦИЯ ПО ОТДЫХУ В БОЛГАРИИ

I вариант

Курорт Золотые пески.  С 22 по 27 августа (получается 6 дней, 5 ночей.)

Выезд 21.08.15, из Кировограда (с ансамблем «Свитанок»)

Гостиница Дана-Палас-Парк 3*.

Питание - шведский стол.

~190-195 Євро (3-х разовое питание, проживание, проезд, страховка и оформление виз) + 40 Євро – участие в конкурсе-фестивале.

(для детей старше 16 лет и взрослых - на 23 евро дороже – эта информация уточняется)

II вариант

г.Китен. С 30.07 по 12.08 (14 дней)

Выезд 29.07 из Киева (если набирается 50 человек, автобус приезжает за нами в Кировоград)

280 Євро (питание  4-х разовое /завтрак, обед, ужин по системе шведский стол + полудник порционно. Куллеры на этажах.), проживание и программа,)

10 Євро страховка, 70 евро трансфер (из Киева до отеля и назад),

150 гривен оформление детской визы,

взрослые 200 гривен оформление+35 Євро

Проезд до Киева и из Киева домой – (уточняем)

Без конкурса, программа лагеря отдыха (анимация, конкурсы и тд.)

(на сайте цена 340 Євро, для нас делают скидку)

Просим ознакомиться с информацией, определиться с выбором и прислать смс сообщение на номер 0667372634 (в котором указать фамилию ребенка и ответ):

А – ребенок едет по первому варианту

Б – ребенок едет по второму варианту

В – ребенок едет в любом варианте

Г – ребенок не едет

Образец смс сообщения:

Петренко Олег, А

!!!!!!!Ответные сообщения прислать до 02-03.07.2015

Шановні батьки!

Зразковий хореографічний ансамбль «АнютА» є основним профільним відділом ПЦ «Школа мистецтв», який працює на базі Навчально-виховного об’єднання №32.  Заклад є комунальною власністю Кіровоградської міської ради, підпорядкованим управлінню освіти Кіровоградської міської ради. Тому оплата за навчання на будь-якому відділенні школи відсутня. Фінансування роботи закладу (оплата зар.плати вчителів та працівників, оплата за опалення, електроенергію, водопостачання) здійснюється за рахунок  бюджету Кіровоградської міської ради.

Разом з тим, згідно з рішенням батьківського комітету «Анюти», батьками був створений єдиний фінансовий фонд ансамблю, за допомогою якого, ми вирішуємо більшу частину фінансових питань, пов’язаних з навчальним та творчим процесами колективу. Розмір щомісячного внеску складає 50 грн. з кожного учня ансамблю (1-8 року навчання) та 30 грн - 9-11р.н.

Також кожна група ансамблю має свій особистий фінансовий фонд групи ансамблю.

1-8 рік навчання: Розмір щомісячного внеску складає 50 грн з кожного вихованця групи.

9-11 рік навчання: Розмір щомісячного внеску складає 30 грн з кожного вихованця групи.